Piraci mają zniknąć z Chomikuj.pl

autor: Sławomir Wikariak20.09.2017, 07:20; Aktualizacja: 20.09.2017, 07:55
Kasowanie kont użytkowników naruszających prawa do innych utworów będzie więc zależeć od decyzji Chomikuj.pl i odbywać się na podstawie regulaminu, który przewiduje taką sankcję.

Kasowanie kont użytkowników naruszających prawa do innych utworów będzie więc zależeć od decyzji Chomikuj.pl i odbywać się na podstawie regulaminu, który przewiduje taką sankcję.źródło: ShutterStock

Serwis do przechowywania plików ma nie tylko monitorować sieć i likwidować nielegalne kopie filmów, ale również kasować konta użytkowników, którzy je zamieścili.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • Przemek(2017-10-24 17:05) Zgłoś naruszenie 12

  Razem z piratami zniknie chomikuj :)

  Odpowiedz
 • skonczyc ze zlodziejstwem(2017-09-20 20:10) Zgłoś naruszenie 810

  O pan właściciel Chomika się odezwał? Czyli bardziej Piotr niż Andrzej? Czy właściciel jakiejś innej pirackiej strony, może Jarek? A może Grzegorz? A może Michał? Czy jeszcze innej, której są w Polsce setki i każda chce zarabiać kokosy tak jak Chomik? Wszystkie udając że nie wiedzą co jest wrzucane i pobierane, za to chętnie przyjmujący za to pieniążki?

  Odpowiedz
 • Andrzej(2017-09-20 19:19) Zgłoś naruszenie 65

  Mysia tylnymi drzwiami wraca. W państwie prawa tylko sąd może stosować środki zabezpieczające i to tam powinny być kierowane pozwy. Stroną powinien być umieszczający plik i roszczący sobie prawa do niego. Przecież administrator nie ma żadnych informacji o uprawnieniach stron a tym bardziej nie jest uprawniony do rozstrzygania sporòw.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane