Rowerowe bagażniki na hak. Będzie łatwiej o trzecią tablicę

19.05.2017, 18:00
Zgodnie z obecnym prawem, dodatkowa tablica powinna być zamontowana w miejscu konstrukcyjnie do tego przeznaczonym i odpowiadać obowiązującemu wzorowi

Zgodnie z obecnym prawem, dodatkowa tablica powinna być zamontowana w miejscu konstrukcyjnie do tego przeznaczonym i odpowiadać obowiązującemu wzorowiźródło: Materiały Prasowe

Z początkiem 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy dotyczące tablic rejestracyjnych. Resort infrastruktury i budownictwa zamierza m.in. ułatwić proces wnioskowania o wydanie trzeciej tablicy rejestracyjnej. W efekcie wniosek można będzie wysłać np. przez internet lub tradycyjną pocztą. Zmiana ma być udogodnieniem dla osób korzystających z montowanych na haku samochodowym bagażników rowerowych.

Źródło: Źródło zewnętrzne

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • miox(2017-10-23 00:30) Zgłoś naruszenie 00

    Ile aut statystycznie, z bagażnikiem rowerowym ucieka przed patrolem policji? Wystarczyłby trójkąt. Po co te światła, dodatkowe tablice - bez jaj, to idiotyzm!

    Odpowiedz
  • kierowca(2017-05-19 21:08) Zgłoś naruszenie 150

    A o dowodach rejestracyjnych w których kończą się miejsca na przeglądy techniczne WIELKA CISZA?Przepisy miały wejść w 2016 r. a później przedłużono,że 2017 r a teraz nic nie wiadomo-DOBRE?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane