Punkty karne sprawdzisz od dziś w sieci

autor: Piotr Szymaniak24.04.2017, 07:48; Aktualizacja: 24.04.2017, 08:07
samochód, kierowca

Punkty karne od 24 kwietnia sprawdzisz w sieciźródło: ShutterStock

Koniec z bieganiem na komisariat, by sprawdzić liczbę punktów karnych. Ministerstwo Cyfryzacji uruchamia dziś wyczekiwaną od lat e-usługę, dzięki której będzie można zapoznać się z historią popełnionych wykroczeń drogowych. Punkty będzie można sprawdzić na stronie Obywatel.gov.pl.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (85)

  • auro(2017-04-24 08:30) Zgłoś naruszenie 60

    Super. W nocy, zaraz po północy sprawdziłem, jako jeden z pierwszych obywateli chyba, stan moich punktów. Chociaż wiedziałem, że nie mam. Ale jakież było moje zdziwienie, gdy pod informacją iż nie ma mnie w systemie punktowym, widniała kolejna, która wyjaśniła że: nie mam punktów, bo mogły nie zostać jeszcze wprowadzone, nie mam, bo faktycznie nie mam, nie mam punktów, gdyż mogę nie mieć uprawnień do kierowania pojazdami. Tak więc mamy bubel, pospiesznie wykonany. Albo mam punkty, albo nie. Ale sugerowanie, że brak punktów to prawdopodobny brak uprawnień konkretnego pytającego to już jest szczyt.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bez entuzjazmu(2017-04-24 15:20) Zgłoś naruszenie 20

    Tak jak przedmówca pisał-kolejny gniot i zastanawiam się jacy "mądrzy" pracują nad tymi odpowiedziami.Nie przewidziano,że są jeszcze w Kraju kierowcy którzy dlatego nie mają pkt.karnych bo przestrzegają przepisów prawo o ruchu drogowym.Po drugie system nie jest dla każdego jak podkreślają to twórcy,a jedynie dla wybranych czyli takich którzy stworzą Profil Zaufany-a to nie to samo.Zamiar i kierunek dostępu do informacji o własnej osobie,o pojazdach słuszny,ale wykonanie i obsługa typowa "Polska" To taki nasz znak firmowy.

    Odpowiedz
  • Kristo(2017-04-25 18:48) Zgłoś naruszenie 00

    Skoro usługa korzysta z ewidencji Policji, to do cholery chyba Policja wie, kto ma prawo jazdy a kto nie ma. Usługa warta jest tyle ile waży.

    Odpowiedz
  • Sharon(2017-06-28 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    Nogi też ma poprawione. Świadczą o tym zwyrodnienia stawów kolanowych widoczne. A tego nie da się już łatwo poprawić. A przynajmniej nie jest to bezpieczne ze względu na budowę i wielkość stawu.

    Odpowiedz
  • Tammy(2017-06-28 14:24) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe ile kg. wazeliny trzeba by ją rozruszać?A może młot pneumatyczny i odrdzewiacz.?

    Odpowiedz
  • Andrew(2017-06-28 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    A kto powiedział że godnośc to staro wyglądać i nie dbać o siebie. To że ktos chce wygladać młodo, nie znaczy że nie starzeje się z godnością - co za durne stwierdzenie.

    Odpowiedz
  • Selamawit(2017-06-28 14:32) Zgłoś naruszenie 00

    chciałbym aby moja tak po 70 wyglądała

    Odpowiedz
  • Linda(2017-06-28 14:32) Zgłoś naruszenie 00

    wszystko jest ok, niech sie ubiera jak chce, tylko te usta - straszne ...... nigdy niechce takich miec....

    Odpowiedz
  • Tracey(2017-06-28 14:33) Zgłoś naruszenie 00

    Z takim podejściem to nic tylko do trumny się kłaść . No litości!!! W wieku 38 lat wszystko wolno,a nawet więcej.

    Odpowiedz
  • Scott(2017-06-28 14:33) Zgłoś naruszenie 00

    No, to jest coś. Fatalnie wygląda właśnie tak poprawiana, pompowana, naciągana, i w inny sposób naprawiana 50-lata. Ale 92 lata z takim wyglądem to jest coś. To jest wyczyn. Żyjemy naprawdę już w innym świecie niż np. 20 lat temu.

    Odpowiedz
  • Shawn(2017-06-28 14:34) Zgłoś naruszenie 00

    nie chciałbym być obok, jak szwy puszczą !

    Odpowiedz
  • Elizabeth(2017-06-28 14:35) Zgłoś naruszenie 00

    No...szacunek

    Odpowiedz
  • Matthew(2017-06-28 14:38) Zgłoś naruszenie 00

    człowiek stary powinien wyglądać wytwornie, elegancko i dostojnie. A nie kiczowato,groteskowo i wulgarnie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Tym czasem pani Stallone wygląda jakby z cyrku wyszła. Jej kondycji biologicznej i wyglądu nie komentuję. Jakby zatrudniła stylistę na co ją z pewnością stać- mogła by wyglądać extra.

    Odpowiedz
  • Daniel(2017-06-28 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    Niesamowita kobieta.

    Odpowiedz
  • Theresa(2017-06-28 14:42) Zgłoś naruszenie 00

    Cos tu nie tak... przynajmniej z jednym zdjeciem... Sylwek jest na nim jakies 15 lat mlodszy :) Teraz wyglada ZUPELNIE inaczej. Cos Wam sie chyba pomylilo...

    Odpowiedz
  • Lynn(2017-06-28 14:44) Zgłoś naruszenie 00

    Czy naprawdę nikt nie widzi karykatury kobiety???

    Odpowiedz
  • Alejandro(2017-06-28 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    Tragedia. Wygląda jak Burdelmama.

    Odpowiedz
  • Larry(2017-06-28 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    Musi mieć jakiegoś czipa w głowie bo w tym wieku łatwo pomylić imprezy

    Odpowiedz